Hakkında

e3624cc67822c4c9e7cdcfcfbf335532-medium

Bu site İzmir’den Avustralya’ya göç etmek üzere olan bir ailenin macera ve deneyimlerini paylaştığı bir ortamdır. Karmaşık duygular içinde verdikleri kararı, bu yolda hissettiklerini, karşılaştıkları zorlukları ve adaptasyon süreçlerini nasıl organize ettiklerini ileride hatırlayabilmek için bu sayfa aracılığıyla tarihe notlar düşeceklerdir.

Kısaca koala ailemizi tanıtacak olursak:

Anne koala, 34 yaşında bir bilgisayar mühendisidir. Doğayı, müziği ve sporu çok sever. Amatör olarak  tenis oynar, kayak yapar, bisiklete biner, yüzer ve keman çalar. Zamanını boşa harcamaktan ve beklemekten hiç hoşlanmaz..

Baba koala, 41 yaşında bir elektrik elektronik mühendisidir. Bilime ve akla inanan, rasyonel düşünmeyi seven biridir. Anne koala gibi spora düşkündür, iyi de bir spor izleyicisidir.

Abi koala 4 yaşındadır. Uyumlu, zeki, kurallara uyan, biraz ürkek ve garantici bir yapısı vardır. Arabaları, sayıları, harfleri, atlamayı, zıplamayı çok sever.

Kardeş koala henüz 2 yaşında tatlı cadı bir prensestir. İstediğini almaya programlı, asla taviz vermeyen bir yapısı vardır. Şarkı söylemeyi ve gezmeyi çok sever.

Anne ve baba koalaya aşağıdaki mail adreslerinden ulaşabilirsiniz..

annekoala35@gmail.com

babakoala35@gmail.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s